Teknoart Buharlı Temizlik Makineleri

Teknolojimiz

10 Yıl Garanti

Buharlı temizlik cihazlarında sık görülen kazan arızaları, Tecnovap cihazlarında görülmemektedir. Dolayısıyla kazanlarımız 10 yıl garanti kapsamındadır. Kazanlarımızın yüksek kalitede olmasından dolayı firmamız, 10 yıl gibi uzun bir garanti süresi vermektedir. Bunun için çok basit olan kazan bakımının takip edilmesi ve cihaz uzun süre kullanılmayacak ise, kazan içerisindeki suyun boşaltılması yeterlidir.

Geniş Ürün Çeşitliliği

Tecnovap Marka buharla temizlik cihazları, uygulama alanlarındaki yapılacak iş çeşitliliği ve kapasiteye bağlı olarak, 60’ın üzerinde modele sahiptir. Bu nedenle her uygulama tipi, yeri ve kapasiteye göre ayrı bir cihaz modeli alternatifimiz mevcuttur. Buhar kapasitesi, isteğe bağlı özellikler açısından farklılıklar gösterir. Bizler, buharla temizlik cihazlarının seçiminde, doğru cihaza sahip olmanıza yardımcı olur ve ürün çeşitliliği hakkında sizleri bilgilendiririz.

Aksesuar Çeşitliliği

Tecnovap cihazlarının aksesuarları, pazardaki en geniş yelpazeye sahiptir. Tüm aksesuarlar yüksek kalitede yapılır, sıkı testlerden geçer, doğruluğu kanıtlandıktan sonra piyasaya sürülür. Tecnovap, çeşitli uygulama alanları için sürekli yeni güncel aksesuarlar geliştirmekte olup, bizlerden, ihtiyaçlarınıza uygun sizin için özel tasarlanmış aksesuarlar temin edebilirsiniz.

Teknik Servis ve Destek Hizmeti

Servis ve destek hizmeti, cihazların güvenli ve sürekli çalışması için çok önemlidir. Bizim kurulu bir teknik servis hizmet ağımız ve ayrıca teknik servis atölyemiz mevcuttur. Buharla temizlik konusunda profesyonelleşmiş ekibimiz, sizlere her zaman destek olacak, bu konuda en etkili yolları göstercek ve cihaz kullanımı ile ilgili kişisel eğitiminizi yerine getirecektir.

Gerçek Sıcaklık Teknoloji

Tecnovap buharlı temizlik cihazlarının basınç kazanlarının içerisinde, su akışını kontrol eden ve patenti, sadece Tecnovap’a ait, su seviye kontrol sensörü vardır. Bu sensör, sıcaklık ve basıncın her zaman en uygun şekilde olabilmesi için otokontrol teknolojisi ile üretilmiştir. Böylece, gerçek sıcaklık teknolojisi ile doğru buharı, sürekli elde edebiliriz.

İki Tank Sistemi

Bizim buharlı temizlik cihazları, iki tank sistemine sahiptir. Basınçlı buhar üreten tank içerisine su pompalayan ayrı bir su tankı daha mevcuttur. Bu teknoloji sayesinde, su ilave etmek için cihazı kapatmaya gerek kalmaz. Böylece, cihazı sürekli çalışır durumda kullanmak mümkün olur. Aksi takdirde cihazı kapatıp, soğumasını bekleyerek su ilave etmek gerekir ki; bu da, iş ve zaman kaybına yol açar.

Kazan Etkisi

Buharlı temizlik cihazlarındaki önemli etkenlerden bir tanesi de, kazanın dakikada ne kadar buhar ürettiğidir. Kazan küçüldükçe buhar üretimi daha yoğun olur. Ancak buna paralel olarak, küçültülen kazanların içerisindeki ısıtıcıları da küçültmek gerekir. Tecnovap kazanlarının içerisindeki ısıtıcılar, nano teknoloji ile tasarlanmış olup, küçük ama çok etkilidirler. Böylece kazan boyutu küçülerek, yoğun ve kesintisiz bir buhar elde edilir. Tecnovap buharlı temizlik cihazlarındaki bu teknolojik etkiyi elde etmek için, 4 kat daha büyük hacimli cihazlar üretmek gerekir.

Rezistans

Tecnovap buharlı temizlik cihazlarının rezistansı, patenti Tecnovap’a ait teknolojik icatları sayesinde kireç tutmaz. Musluk suyu ile cihazı çalıştırmanıza imkan verir. Kazan içerisinde bulunan bu rezistanslarda meydana gelebilecek olası bir arızada, Tecnovap cihazlarında sadece rezistans tek başına değiştirilir. (Genel uygulamada, kazan tümden değiştirilmektedir).

Buhar Üretimi

Buhar üretimi, cihazın dakika veya saatte ne kadar buhar ürettiği ile ölçülür. Düşük buhar, temizlik performansını etkileyebilir. Buharlı temizlik cihazları basitçe, tüketilen buharla aynı oranda yeni buhar üretme kapasitesine sahip olmalıdırlar. Aksi takdirde işiniz kesintiye uğrar. Buhar yerine sıcak su veya su ile karışık buhar alırsınız. Tecnovap buharla temizlik cihazları, 7/24 kesintisiz ve % 96 oranında kuru - saf buharı elde edebileceğiniz teknoloji ile üretilmiştir.

Buhar Sıcaklığı

Buhar sıcaklığının, temizlik ve dezenfeksiyon üzerinde etkisi önemlidir. Patojenik bakteriler normalde 82 °C ısıda ölürken, bizim buharlı temizlik cihazları, daha iyi temizlik ve dezenfeksiyon verimliliğini elde etmek, bakteri, küf, haşere, mantar ve akarları ortadan kaldırmak için, 185 °C sıcaklığa kadar çıkan buhar verme özelliği teknolojisine sahiptirler.

Buhar Basıncı

Yüksek basınçlı buharlı temizlik cihazları ile uzak - köşe ve yarıkların içerisindeki, yakınınızda ise; inatçı istenmeyen kiri, pası, lekeleri yok edebilirsiniz. Düşük basınçlı buharlı temizlik cihazlarını yakın mesafelerde geniş zaman dilimi içerisinde kullanabilirsiniz. Her ikisinin de uygulama alanınıza göre avantaj ve faydaları vardır. Tecnovap buharlı temizlik cihazlarında, en iyi temizlik ve dezenfeksiyonu sağlayabilmek için 4 bardan, 10 bar basınca kadar buhar verme özelliğine sahip, bir çok model mevcuttur.

OWI

Bizim buharlı temizlik cihazlarının çoğunda, standart olarak Owi teknolojisi vardır. OWI (Isınmış Enjeksiyonluk Su) cihazın, basınç tankından doğrudan sıcak suyu alarak, uygulama alanınıza tazyikle gönderen teknolojik fonksiyonudur. Bu, kulandığınız kapları kir ve yağlardan arındırmak, durulamak için etkili ve pratik bir yoldur.

Depo hacimleri

Tank hacmi, eksilen suya ilave yapmak anlamında önemlidir. Küçük bir su besleme tankına sahip bir buharlı temizlik cihazına, daha sık aralıklarla su takviyesi yapılacak demektir. Tecnovap küçük ve yüksek verimli ısıtma elemanı, su tankının hacmini geniş tutmak için bizlere imkan sağlamıştır. Ayrıca daha da uzun süreli iş yapmanızı sağlamak için, endüstriyel tip buharlı temizlik cihazlarımızı, mevcut şebeke suyuna bağlamanız mümkündür. Böylece eksilen su takviyesi, otomatik olarak gerçekleşir.

Temizlik Maddesi Tankı

Bizim buharlı temizlik cihazlarının bir kısım modelleri inatçı, kir-pas-leke-yağ vs. daha kolay çıkartmak için temizlik maddesi haznesine sahiptir. İçerisine konulan temizlik maddelerini yaklaşık 100 °C ye kadar ısıtıp uygulama alanına enjekte ederek, temizlikte verimliliği arttırır, daha az temizlik maddesi kullanmanızı sağlar. Bu da ekolojik denge – çevre ve maddi açıdan önemlidir.

Deneyim ve Uzmanlık

Tecnovap Markası 1985 yılından günümüze, sadece buharlı temizlik cihazları üreten geniş bir deneyime sahip olup, dünya çapında yaklaşık 60 ülkede kullanılmaktadır. Tecnovap’ın bu deneyimi, genel temizlik ve özellikle buharla temizlik uygulamaları alanlarında bizler için öğretici ve yön gösterici olmuştur. Bizim bu konuda deneyim ve bilgi sahibi satış temsilcilerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun sadece doğru makineyi önerirler. Bizden ekipman satın aldığınızda, her zaman makineyi işletim eğitimi veriyoruz.

Ücretsiz Demo

Bizlerden Tecnovap buharlı temizlik cihazları ile ilgili, her zaman ücretsiz demo hizmeti alabilirsiniz. Bizler cihazların iş ve işlevlerinin yanı sıra, buhar teknolojisi hakkında da rehberlik yapabilir, sizlerin, cihazları doğru kullanmanızı sağlayabiliriz.