Teknoart Buharlı Temizlik Makineleri

STEAM BOX VAC MINI 6/10 bar

Güç Seçenekleri : 4,85 kW
STEAM BOX VAC MINI 6/10 bar

4,85 kW gücündeki bu model cihazımız tercihe göre, 6 veya 10 bar basınçta buhar uygulama özelliklerine sahiptir. Trifaze veya monofaze elektrik ile çalışır.

Islak/kuru vakum yapma özelliğine sahip olan ve cihazla entegre çalışan vakumlama ünitesinin dış malzemesi, isteğe bağlı paslanmaz çelik veya plastik olabilir.

Paslanmaz şasi ve dış gövde, su geçirmez IPX5 standardına sahiptir. Temizlik maddesi kullanmak için ayrı bir tankı vardır. Uygulama alanına, temizlik maddesini 100 °C ye kadar ısıtıp enjekte ederek, dezenfektan tasarrufu sağlar.

Cihaz, kesintisiz buharı sürekli almamızı sağlayan iki tank sistemine sahiptir. Basınç tankı içerisinde bulunan, patenti sadece cihazlarımıza ait, son teknoloji ürünü, su seviye sensörü sayesinde, gerçek sıcaklık ve basınç elde edilir.

Basınç kabı paslanmaz çelikten imal edilmiş ve 10 yıl garantilidir. İçerisinde yine patenti sadece cihazlarımıza ait, tek başına değiştirilme özelliğine sahip olan, nano teknolojik donanımlı rezistans, kireç tutmama özelliğine sahiptir.

OWI (Isınmış Enjeksiyonluk Su) verme özelliği isteğe bağlı eklenebilir.

Mevcut su şebekesine de bağlanabilme özelliği sayesinde, eksilen suya ilave otomatik olarak takviye edildiğinden, yoğun iş performansı çözüm noktasında süreklilik kazanır.

Basınç göstergeli, saat ve ısı ölçerli ve kazan temizlik uyarısı verme özelliklerine sahip elektronik kontrol paneli sayesinde, bir çok kullanım ve bakım kolaylılıkları sağlar.

Aksesuar – Cihaz Aparatları

Yapılacak iş ve uygulama alanındaki çeşitliliklere göre, pazarda en geniş ürün yelpazisine sahip cihaz aksesuarlarımızı seçerken, buhar uygulama teknolojisi konusunda yetişmiş, deneyim sahibi ekibimiz, doğru aksesuar seçme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

AKSESUARLAR

July Kit Standart 6 bar
(Sadece Buhar)
Radames Kit Standart 6 bar
(Buhar/Vakum)
July Kit Standart 10 bar
(Sadece Buhar)
Radames Kit Standart 10 bar
(Buhar/Vakum)
Geyser 1 10 bar
(Sadece Buhar)

 

BROŞÜR

İndir
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kazan Paslanmaz çelik AISI 304
Gövde Paslanmaz çelik AISI 304 BA
Kazan hacmi 5 l
Maksimum çıkış 4,85 kW
Kazan çıkış 4,85 kW
Su tankı 7,5 l
Deterjan tankı 7,5 l
Basınç 10 bar
Buhar sıcaklığı 180 ° C / 356 ° F
Buhar üretimi (g / dak) 97 g / dk
5,9 Kg / h
Deterjan sıcaklığı da 90-125 ° C
Vakum çıkışı 1,2 kW
Hava akışı 200 m3 / h
Depresyon 2200 mm
Vakum tambur kapasitesi 5.5 l - 7,5 l
Güç kaynağı 1 ~: 230 V / 3 ~: 400 V - Hz 50/60
Güç kablosu 8 m
Ağırlık 35 kg
Ambalaj Şekli 50x40x80 cm