Teknoart Buharlı Temizlik Makineleri

EVO BLU DET & WATER 6 bar

Güç Seçenekleri : 2,45 kW
EVO BLU DET & WATER 6 bar

2,45 kW gücündeki bu model buharlı temizlik ve dezenfeksiyon cihazımız, 6 bar basınçta buhar uygulama özelliğine sahiptir. Temizlik maddesi tankı olan ve olmayan olmak üzere, iki seçenek ile sunulmaktadır. Monofaze elektrik ile çalışırlar.

Temizlik maddesi tankı olan (Evo Blu Det) uygulama alanına temizlik maddesini 100 °C ye kadar ısıtıp enjekte ederek, dezenfektan tasarrufu sağlar.

Temizlik maddesi tankı olmayan (Evo Blu Water) OWI (Isınmış Enjeksiyonluk Su) özelliği sayesinde uygulama alanına sıcak su püskürtür.

Cihaz, kesintisiz buharı sürekli almamızı sağlayan iki tank sistemine sahiptir. Basınç tankı içerisinde bulunan, patenti sadece cihazlarımıza ait, son teknoloji ürünü, su seviye sensörü sayesinde, gerçek sıcaklık ve basınç elde edilir.

Basınç kabı paslanmaz çelikten imal edilmiş ve 10 yıl garantilidir. İçerisinde yine patenti sadece cihazlarımıza ait, tek başına değiştirilme özelliğine sahip olan, nano teknolojik donanımlı rezistans, kireç tutmama özelliğine sahiptir.

Basınç göstergeli, saat ve ısı ölçerli ve kazan temizlik uyarısı verme özelliklerine sahip elektronik kontrol paneli sayesinde, bir çok kullanım ve bakım kolaylılıkları sağlar.

Bu cihazımız ile, extradan ütü yapılabilmektedir. Cihazımızın yoğun buhar üretme özelliğinden dolayı ütü, görülmeyecek kadar kaliteli ve daha pratik, çok kısa zamanda halledilir.

Aksesuar – Cihaz Aparatları

Yapılacak iş ve uygulama alanındaki çeşitliliklere göre, pazarda en geniş ürün yelpazisine sahip cihaz aksesuarlarımızı seçerken, buhar uygulama teknolojisi konusunda yetişmiş, deneyim sahibi ekibimiz, doğru aksesuar seçme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

AKSESUARLAR

July Kit Standart 6 bar
(Sadece Buhar)

 

BROŞÜR

İndir
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kazan Paslanmaz çelik AISI 304
Gövde CİLALI çelik
Kazan hacmi 1.5L
Su tankı 3 L
Basınç 6 bar
Buhar sıcaklığı 165 ° C / 329 ° F
Buhar üretimi (g / dak) 64 g / dk
3,8 Kg / h
Güç kaynağı 230 V; 50-60 Hz
Güç kablosu 5 m
Ağırlık 14 Kg
Ambalaj Şekli 50x30x40 cm