Teknoart Buharlı Temizlik Makineleri

GAL 8 & 6 bar

Güç Seçenekleri : 2,45 kW
GAL 8 & 6 bar

2,45 kW gücündeki bu model buharlı temizlik ve dezenfeksiyon cihazımız, tercihe göre 8 ve 6 bar basınçta buhar uygulama özelliğine sahip iki seçenek sunar. Monofaze elektrik ile çalışırlar.

OWI (Isınmış Enjeksiyonluk Su) özelliği sayesinde uygulama alanına sıcak su püskürtür. (6 bar olan cihazımızda bu özellik yoktur.)

Cihaz, kesintisiz buharı sürekli almamızı sağlayan iki tank sistemine sahiptir. Basınç tankı içerisinde bulunan, patenti sadece cihazlarımıza ait, son teknoloji ürünü, su seviye sensörü sayesinde, gerçek sıcaklık ve basınç elde edilir.

Basınç kabı paslanmaz çelikten imal edilmiş ve 10 yıl garantilidir. İçerisinde yine patenti sadece cihazlarımıza ait, tek başına değiştirilme özelliğine sahip olan, nano teknolojik donanımlı rezistans, kireç tutmama özelliğine sahiptir.

Dijital ısı ve saat ölçerli elektronik panele sahiptir.

Bu cihazımız ile, extradan ütü yapılabilmektedir. Cihazımızın yoğun buhar üretme özelliğinden dolayı ütü, görülmeyecek kadar kaliteli ve daha pratik çok kısa zamanda halledilir.

Aksesuar – Cihaz Aparatları

Yapılacak iş ve uygulama alanındaki çeşitliliklere göre, pazarda en geniş ürün yelpazisine sahip cihaz aksesuarlarımızı seçerken, buhar uygulama teknolojisi konusunda yetişmiş, deneyim sahibi ekibimiz, doğru aksesuar seçme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

AKSESUARLAR

July Kit Standart 6 bar
(Sadece Buhar)

 

BROŞÜR

İndir
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kazan Paslanmaz çelik AISI 304
Gövde ABS VO / Çelik
Kazan hacmi 1.5L
Maksimum çıkış 2.45 kW
Kazan çıkış 2,4 kW
Su tankı 3 L
Basınç 8 bar
Buhar sıcaklığı 170 ° C / 338 ° F
Buhar üretimi (g / dak) 64 g/min
3,8 Kg/h
Güç kaynağı 230 V; 50-60 Hz
Güç kablosu 5 m
Ağırlık 14 Kg
Ambalaj Şekli 50x30x40 cm