Teknoart Buharlı Temizlik Makineleri

CARMEN S 6 bar

Güç Seçenekleri : 3,6 kW
CARMEN S 6 bar

3,6 kW gücündeki bu model buharlı temizlik ve dezenfeksiyon cihazımız, ıslak/kuru vakum yapma, 6 bar basınçta buhar uygulama özelliğine sahiptir. Monofaze elektrik ile çalışır.

Cihaz, kesintisiz buharı sürekli almamızı sağlayan iki tank sistemine sahiptir. Basınç tankı içerisinde bulunan, patenti sadece cihazlarımıza ait, son teknoloji ürünü, su seviye sensörü sayesinde, gerçek sıcaklık ve basınç elde edilir.

Basınç kabı paslanmaz çelikten imal edilmiş ve 10 yıl garantilidir. İçerisinde yine patenti sadece cihazlarımıza ait, tek başına değiştirilme özelliğine sahip olan, nano teknolojik donanımlı rezistans, kireç tutmama özelliğine sahiptir.

Bu cihazımız ile, extradan ütü yapılabilmektedir. Cihazımızın yoğun buhar üretme özelliğinden dolayı ütü, görülmeyecek kadar kaliteli ve daha pratik, çok kısa zamanda halledilir.

Aksesuar – Cihaz Aparatları

Yapılacak iş ve uygulama alanındaki çeşitliliklere göre, pazarda en geniş ürün yelpazisine sahip cihaz aksesuarlarımızı seçerken, buhar uygulama teknolojisi konusunda yetişmiş, deneyim sahibi ekibimiz, doğru aksesuar seçme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

AKSESUARLAR

Star Kit Standart 6 bar
(Buhar/Vakum)
July Kit Standart 6 bar
(Sadece Buhar)
Radames Kit Standart 6 bar
(Buhar/Vakum)

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kazan Paslanmaz çelik AISI 304
Gövde Polipropilen
Kazan hacmi 4 L
Maksimum çıkış 3,6 kW
Kazan çıkış 2,4 kW
Su tankı 3 L
Basınç 6 bar
Buhar sıcaklığı 155 ° C / 311 ° F
Buhar üretimi (g / dak) 97 g / dk
5,9 Kg / h
Vakum çıkışı 1,2 kW
Hava akışı 170 m3 / h
Depresyon 1700 mm
Vakum tambur kapasitesi 4 L
Güç kaynağı 230 V; 50/60 Hz
Güç kablosu 5 m
Ağırlık 33 Kg
Ambalaj Şekli 40x80x50 cm