Teknoart Buharlı Temizlik Makineleri

JUNIOR STAR MAX 8 bar

Güç Seçenekleri : 3,65 kW
JUNIOR STAR MAX 8 bar

3,65 kW gücündeki bu model buharlı temizlik ve dezenfeksiyon cihazımız, 8 bar basınçta buhar uygulama özelliğine sahiptir. Monofaze elektrik ile çalışır.

Islak/kuru vakum yapma özelliğine sahiptir.

Temizlik maddesi kullanmak için ayrı bir tankı vardır. Uygulama alanına, temizlik maddesini 100 °C ye kadar ısıtıp enjekte ederek, dezenfektan tasarrufu sağlar.

Cihaz, kesintisiz buharı sürekli almamızı sağlayan iki tank sistemine sahiptir. Basınç tankı içerisinde bulunan, patenti sadece cihazlarımıza ait, son teknoloji ürünü, su seviye sensörü sayesinde, gerçek sıcaklık ve basınç elde edilir.

Basınç kabı paslanmaz çelikten imal edilmiş ve 10 yıl garantilidir. İçerisinde yine patenti sadece cihazlarımıza ait, tek başına değiştirilme özelliğine sahip olan, nano teknolojik donanımlı rezistans, kireç tutmama özelliğine sahiptir.

OWI (Isınmış Enjeksiyonluk Su) verme özelliği opsiyoneldir.

Basınç göstergeli ve saat ölçerli elektronik kontrol panele sahip olması, bir çok kullanım ve bakım kolaylılıklarını birlikte getirir.

Aksesuarlarını yerleştirmek veya çok amaçlı kullanım için dizayn edilmiş, ergonomik iki tel sepete sahip, taşıyıcı arabası ile sunulmaktadır.

Aksesuar – Cihaz Aparatları

Yapılacak iş ve uygulama alanındaki çeşitliliklere göre, pazarda en geniş ürün yelpazisine sahip cihaz aksesuarlarımızı seçerken, buhar uygulama teknolojisi konusunda yetişmiş, deneyim sahibi ekibimiz, doğru aksesuar seçme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

AKSESUARLAR

Star Kit Standart 10 bar
(Buhar/Vakum)
July Kit Standart 6 bar
(Sadece Buhar)

 

BROŞÜR

İndir
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kazan Paslanmaz çelik AISI 304
Gövde Polietilen
Kazan hacmi 5 l
Maksimum çıkış 3,65 kW
Kazan çıkış 3,6 kW
Su tankı 4 L
Deterjan tankı 2 L
Basınç 8 bar
Buhar sıcaklığı 180 ° C / 356 ° F
Buhar üretimi (g / dak) 97 g / dk
5,9 Kg / h
Deterjan sıcaklığı 90-125 ° C / 194-257 ° F
Vakum çıkışı 1,2 kW
Hava akışı 200 m3 / h
Depresyon 2200 mm
Vakum tambur kapasitesi 14 l
Güç kaynağı 3 ~ 400 V; 50/60 Hz
Güç kablosu 8 m
Ağırlık 45 Kg
Ambalaj Şekli 73x48x63 cm