Teknoart Buharlı Temizlik Makineleri

AIDA BABY & BABY ECO 5 bar

Güç Seçenekleri : 3,2 kW
AIDA BABY & BABY ECO 5 bar

3,2 kW gücündeki bu model cihazımız ıslak/kuru vakum ünitesinin dış gövdesi ile ilgili, paslanmaz çelik veya polipropilen olmak üzere iki alternatif seçenek sunmaktadır. Her iki model de 5 bar basınçta buhar uygulama özelliğine sahiptir. Monofaze elektrik ile çalışırlar.

Dahiyanece düşünülmüş bu tasarım cihazımız, aslında iki ayrı cihazın birbiriyle entegre çalışacak şekilde, tek cihaz haline getirilmiş birleşimidir.

Buhar ünitesi kısmında 4 adet, vakumlama ünitesi kısmında 4 adet olmak üzere, 8 tekerlekli olarak tasarlanmıştır. Bu sayede istenildiğinde cihazın buhar ve vakum ünitesi aynı anda kullanılarak temizlik ve dezenfeksiyon yapılabilmekte, istenildiğinde ise; buhar ünitesi ayrı, vakum ünitesi ayrı alanlarda birbirlerinden bağımsız kullanılabilmektedir.

Böylece; BABY cihazımızın buhar ünitesi ile siz mutfak yada bebek odasını dezenfekte ederken, partneriniz ise vakum ünitesi ile diğer yerlerdeki istenmeyen kirleri temizleyebilir.

Bu cihazımız ile, extradan ütü yapılabilmektedir. Cihazımızın yoğun buhar üretme özelliğinden dolayı ütü, görülmeyecek kadar kaliteli ve daha pratik çok kısa zamanda halledilir.

Aksesuar – Cihaz Aparatları

Yapılacak iş ve uygulama alanındaki çeşitliliklere göre, pazarda en geniş ürün yelpazisine sahip cihaz aksesuarlarımızı seçerken, buhar uygulama teknolojisi konusunda yetişmiş, deneyim sahibi ekibimiz, doğru aksesuar seçme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

AKSESUARLAR

Star Kit Standart 6 bar
(Buhar/Vakum)
July Kit Standart 6 bar
(Sadece Buhar)
Radames Kit Standart 6 bar
(Buhar/Vakum)

 

BROŞÜR

İndir    İndir
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kazan Paslanmaz çelik AISI 304
Gövde Paslanmaz çelik AISI 304 (BA) - (PP)
Kazan hacmi 3 L
Maksimum çıkış 3,2 kW
Kazan çıkış 2 kW
Su tankı 2 L
Basınç 5 bar
Buhar sıcaklığı 155 ° C / 311 ° F
Buhar üretimi (g / dak) 55 g/min
3,3 Kg/h
Güç kaynağı 230 V; 50-60 Hz
Güç kablosu 5 m
Ağırlık 18 Kg
Ambalaj Şekli 50x30x40 cm